قیمت جوشقان

قیمت جوشقان در قیاس با مصالح ساختمانی مورد استفاده در نما کاری ساختمان ها بسیار پایین تر و مقرون به صرفه تر می باشد و این یکی از مهم ترین دلایلی است که از این ترکیبات در تهیه ملات ها و اجرای نماهای ساختمانی زیبا استفاده می گردد. همان طور که گفتیم پودر جوشقان با رنگ سفید صدفی شناخته شده است و به واسطه استفاده از این ترکیبات در نما کاری های ساختمانی، یک نمای بسیار زیبا و مقاوم ایجاد می گردد و معمولاً از این پودر سنگ ها با هدف سفید کاری نماهای ساختمانی استفاده می شود.

پودر جوشقان در واقع از کوبش و خردایش سنگ های معدنی استخراج شده از معادن جوشقان تولید می گردد و از آن جایی که کیفیت سنگ های معدنی موجود در این منطقه در مقایسه با دیگر معادن بسیار بیشتر است، قیمت پودر جوشقان در مقایسه با دیگر پودر سنگ های تولید شده در ایران بالاتر می باشد.

قیمت جوشقان

تشخیص پودر جوشقان اصلی و فرعی

برای شناخت پودر جوشقان ممتاز و اصلی از پودر سنگ های فرعی می بایست فردی مطلع و باتجربه نظر بدهد. به عبارت دیگر افرادی که در کار ساخت و ساز و نماکاری می باشند و معماری ساختمان ها را برعهده دارند ، بدلیل تجربه کار با انواع پودر سنگ ها می توانند به راحتی پودر سنگ اصلی را از فرعی بشناسند. مشتریان می توانند با تهیه انواع پودرسنگ موجود در بازار و مقایسه آن ها با یکدیگر به شناخت بصری پودر نائل شوند. پودر جوشقان ممتاز به رنگ سفید می باشد و از سایر پودرها نرم تر می باشد. اما نرمی هر پودر نمی توانند دلیلی بر جوشقان بودن آن باشد. پودر سنگ ساختمانی و پودر مل معمولا رگه ای از رنگ شیری یا کرم در خود دارند و این تفاوت ظاهری در بین پودرها قابل تشخیص می باشد.

توجه داشته باشید که قیمت جوشقان بسته به کیفیت آن متفاوت می باشد. حتما از دست یک بخرید و از خرید از واسطه ها انجام ندهید.

پودر جوشقان تقلبی و بی کیفیت

قیمت جوشقان یا همان قیمت پودر سنگ جوشقان در کشور متفاوت است.پودرسنگ های فرعی که در بازار با عنوان پودرجوشقان عرضه می شوند فاقد هرگونه ضمانت کیفیت پس از اجرا می باشند. به عبارتی فروشنده زباناً پودر سنگ را تضمین می نماید اما در صورت ایجاد مشکل پس از اجرا هیچ گونه مسئولیتی را برعهده نمی گیرد. یکی از راه های مطمئن برای بدست آوردن و خرید پودر جوشقان اصل، خرید از کارخانه تولید پودر سنگ جوشقان می باشد. البته باید دقت نمائید افراد زیادی در نقاط مختلف ادعای تولید پودر سنگ جوشقان دارند اما در عمل یا واسطه هستند و یا تولید کننده پودر سنگ معمولی می باشند.

و در صورت عرضه پودر بی کیفیت ، برند و نام و نشان خود را در معرض خطر بی آبرویی نمی بینند. و برایشان نارضایتی مشتریان مهم نمی باشد . پس شناخت و عدم تهیه پودر از این قسمت بازار می تواند در تهیه پودر اصلی کمک زیادی به شما بکند. برای تشخیص این مسئله تنها به قیمت جوشقان اطمینان نکنید چرا که قیمت بالا همیشه دلیل بر اصلی بودن این محصول نیست و باید همه موارد را در خرید در نظر بگیرید.

قیمت پودر جوشقان

خرید مستقیم و بدون واسطه

مجموعه ما یعنی شرکت سپهر پودر سنگ اطلس نما تولید کننده انواع پودر سنگ یا خاک سنگ می باشد . یکی از محصولات پر فروش شرکت ما پودر جوشقان می باشد که نسبت به موارد مشابه در کشور از کیفیت بسیار بالاتری برخوردار است و حتی عده ای به جای گچ از آن استفاده می نماید . بهترین قیمت جوشقان و انواع مصالح ساختمانی دیگر را می توانید از ما بخواهید . کافیست با استفاده از روش های موجود با مشاورین مجموعه ما در ارتباط باشید و سوالات خود را بپرسید . مشاوره به صورت رایگان انجام می شود و حتی بابت تست می توانید مقدار کمی را از طریق پست برای شما ارسال کنیم و تست های بازمه را انجام دهید تا متوجه کیفیت بالای آن بشوید .

قیمت جوشقان ما نسبت به کیفیت بالایی که دارد که حتی در مجسمه سازی از آن استفاده می شود بسیار مناسب می باشد و دلیل آن خرید مستقیم از کارخانه می باشد که بدون واسطه می توانید مناسب ترین و با کیفیت ترین خرید را انجام دهد .

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − هشت =