پودر سنگ

پودر سنگ یکی از محصولاتی است که طی این سالها جای خود را در بین مصالح فروشان و ساختمان سازان باز کرده است . شرکت سپهر پو‌در اطلس یکی از برترین تولید کننده پودر سنگ قم در سطح کشور می باشد . پودر سنگ یا خاک سنگ یک محصول مکمل می باشد که کاربرد های بسیار زیادی در صنعت های مختلف مخصوصا ساختمان داشته است . پودر سنگ از معادن به دست می آید که یکی از برترین معادن سطح کشور معدن فرج آباد می باشد که مالکیت آن برای شرکت سپهر پودر طلس می باشد . پودر سنگ از سنگ ها یی که طی سالیان سال در اثر فعل و انفعالات زمین به وجود آمده به دست می آید.

تیکه های سنگ به داخل دستگاهایی که چکشی و فک نامیده می شود ریخته شده و پس از انجام عملیات کوبیده شدن به پودر سنگ تبدیل می شود. یکی از اصلی ترین کاربرد های پودر سنگ کم کردن مصرف سیمان در صنعت ساختمان سازی می باشد.

پودر سنگ به طور گسترده به عنوان یک متریال بسیار مطلوب برای ساخت انواع سنگفرش و موزایک کاربرد دارد . حتی خطوط بین کاشی ها و موزاییک ها نیز می تواند با ترکیب سیمان و پودر سنگ پر شود. شرکت سپهر پودر اطلس تولید کننده انواع پودر سنگ در سطح کشور افتخار این را دارد که رضایت مشتریان را از خوب بودن به بهترین بودن تبدیل کند و بهترین قیمت پودر سنگ سطح کشور را می توانید از ما بخواهید . در این مقاله ما قصد داریم در مورد پودر سنگ صحبت کنیم . امیدواریم که با مطالعه این مقاله به اطلاعات کاملی در زمینه این محصول برسید .

سوالات پربوط به پودر سنگ ؟

ابتدا به این سوال پاسخ خواهیم داد که پودر سنگ چیست ؟؟ چه کابردهایی دارد ؟؟ انواع پودر سنگ کدام است ؟؟ چرا باید از پودر سنگ استفاده کنیم ؟؟ دلایل مطرح شدن این متریال چیست و در آخر به یک جمع بندی در زمینه پودر سنگ برسیم . اگر قصد خرید پودر سنگ اطلس را دارید می توانید از طریق تماس با ما با مجموعه اطلس در ارتباط باشید.ممنون از وقتی که برای مطالعه این مقاله صرف می کنید.

پودرسنگ

پودر سنگ چیست ؟

پودر سنگ یا خاک سنگ از پودر شدن سنگ معدنی به وجود می آید. پودر سنگ در واقع نوعی محصول جانبی برای فعالیت های مختلف از جمله ساختمان سازی می باشد. انواع پودر سنگ بسته به نوع سنگی که وارد دستگاه می شود و خرد می شود دارد. هرچه سنگ بهتر و با کیفیت تر باشد و دارای ترکیبات بهتری باشد قطعا پودر سنگ تولیدی شما بهتر خواهد شد . شرکت سپهر پودر اطلس افتخار این را دارد که یکی بهترین ارائه دهندگان قیمت خاک سنگ در سطح کشور می باشد . پس به این نیتجه رسیدیم که هر چه سنگی که وارد دستگاه می باشد با کیفیت تر باشد پودر سنگی که حاصل می شود از کیفیت مطلوب تری برخوردار خواهد بود.

انواع پودر سنگ کدام است؟

همچنین تفاوت هایی در انواع پودر سنگ موجود است که به متریال آن بر میگردد .یکی از کاربرد های پودر سنگ می توان به سنگ فرش خیابان ها اشاره کرد که برای این کاربرد حتما باید از پودر سنگ مطلوب و با کیفیتی استفاده شود. اگر قصد دارید که پودر سنگ تهیه کنید که بتوانید با سیمان مخلوط کنید و مصرف سیمان پروژه خود را پایین بیاورید باید توجه ویژه ای به کیفیت پودر سنگی که میخواهید تهیه کنید داشته باشید. چون باید از چسبندگی بالایی برخوردار باشد . پودر سنگ اطلس در آزمایشگاه های مختلف آزمایش خود را پس داده و میتوانید با خیالی آسوده به تهیه محصول اقدام کنید.

پودر سنگ

چرا باید از پودر سنگ استفاده کنیم ؟؟

یکی از دلایل استفاده فراوان از پودر سنگ را می توان به این موضوع اشاره کرد که پس از استفاده از این محصول سطحی صاف صاف و کاملا یکنواخت خواهید داشت و بعداز سیمان کاری روی سطوح ترک نمیخورد . به این دلیل است که برای سنگ فرش و ساخت موزایک بسیار کاربرد داشته است . یکی دیگر از دلایل مصرف زیاد این محصول می توان به قیمت بسیار مناسب این محصول اشاره کرد. پودر سنگ نسبت به دیگر مصالح بسیار ارزان می باشد و این قیمت پایین باعث شده که صرفه اقتصادی و توجیه داشته باشه. یکی دیگر از کاربردهای پودر سنگ می توان به جلوگیری از رویش علف هرز اشاره کرد .

وقتی که شما از این محصول در بند کشی موزایک و سنگ فرش خیابان ها استفاده میکنید دیگر خیالتان راحت است که علف هرز در آن قسمت رشد نخواهد کرد.یگی دیگر از دلایل استفاده فراوان از پودر سنگ می توان به این موضوع اشاره کرد که این ماده در برابر نفوذ آب و باران مقاوم است و در برابر بارش های شدید می توانید به این محصول اعتماد داشته باشید .

از کجا باید پودر سنگ بخریم ؟

اگر به دنبال خرید این محصول برای پروژه خود هستید می توانید از طریق مصالح فروشان نزدیک منطقه خود اقدام کنید. اما اگر به دنبال قیمت مناسب و خرید مستقیم از کارخانه هستید می توانید از معدن و کارخانه پودر سنگ اطلس خرید خود را انجام دهید . ما افتخار این را داریم که در کنار کیفیت بالای محصول ، قیمتی کاملا رقابتی و مناسب را به مشتریان خود ارائه دهیم. ممنون از وقتی که برای مطالعه این مقاله صرف میکنید.

نتیجه گیری نهایی

پودر سنگ یا خاک سنگ یک محصول مکمل از سنگ و کلوخه ها می باشند .اگر چه این محصول در گذشته به چشم یک محصول بدون کاربرد بهش نگاه می شد ولی امروزه کاربردهای فراوانی در صنعت های مختلف پیدا کرده است . از این محصول می توانید در صنعت کشاورزی و مصارف ساختمانی استفاده کنید. پودر سنگ کربنات کلسیم جهت مرغداری هم قابل استفاده است. البته باید درصد کلسیم آن بالا باشد. از پودر سنگ جهت تنظیم ph خاک هم استفاده می شود .توجه داشته باشید که پودر سنگی که تهیه می کنید بسیار با کیفیت و مطلوب باشد زیرا در این صورت است که ترکیب آن با دیگر محصولات خروجی خوبی به شما خواهد داد.

پودر سنگ نسبت به قیمت مناسبی که دارا می باشد بسیار کاربردهای فراوانی داشته است. پودر سنگ اطلس ارائه دهنده بهترین قیمت و کیفیت پودر سنگ یا و آهک قم  در سطح کشور می باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *