قیمت پودر سنگ

اگر در حال ساخت و ساز هستید و یا قصد دارید که ساختمان خود را بازسازی کنید و یا مصالح فروشی دارید و به دنبال بهترین قیمت پودر سنگ هستید می توانید به ما اعتماد کنید و قیمت های ما را با دیگران مقایسه کنید. توجه داشته باشید که قیمت تمام شده پودر سنگ برای شما به دلیل آنکه به صورت مستقیم از معدن و کارخانه خرید می کنید برای شما مناسب تر می باشد و هزینه اضافی به واسطه ها پرداخت نخواهید کرد. شرکت سپهر پودر اطلس نما با داشتن مرغوب ترین پودر سنگ در ایران توانسته رضایتمندی مشتریان را از خوب بودن به بهترین بودن تبدیل کند. توجه داشته باشید که تولیدات ما حداقل مصرف سیمان را دارا می باشد.پودر سنگ اطلس تهیه شده از سنگ معدنی مخصوص می باشد.

قبل از  مطالعه مقاله این محصول بهتر است با نحوه تولید پودر سنگ از معدن به مصرف کننده را مشاهده نمایید.

در این مقاله به سوالات شما در زمینه پودر سنگ پاسخ داده خواهد شد.سوالاتی نظیر پودر سنگ چیست ؟ انواع پودر سنگ کدام است ؟ به چه شکلی می توان پودر سنگ مرغوب را تشخیص داد ؟ انواع کاربرد های پودر سنگ کدام می باشد؟ پس با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید تا ابتدا لیست قیمت پودر سنگ را مشاهده و سپس به سوالات شما در این زمینه پاسخ داده دهیم.ممنون از وقتی که صرف مطالعه مقاله پودر سنگ می کنید.قم یکی از تولید کننده های اصلی پودر سنگ در کشور می باشد و از ما می توانید با کیفیت ترین پودر سنگ قم را تهیه نمایید.

به دلیل نوسانات قیمت ها ،  جهت دریافت جدیدترین قیمت ها با شماره ۰۲۵۳۷۲۰۲۳۳۷ یا ۰۹۱۹۱۴۹۳۰۱۰ تماس بگیرید.

قیمت-پودر-سنگ

پودر سنگ چیست؟

پس از بررسی قیمت پودرسنگ که در بالا مشاهده کردید نوبت به بررسی تخصصی تر پودر سنگ رسیده است.اغلب معادن سنگ به مرور زمان های طولانی از طریق فرسایش یخچال ها دریاها به وجود آماده است.پودر سنگی که در این مقاله براتون توضیح میدم پودر سنگ کرینات کلسیم میباشد. و بسته به ساختار فیزیکی آن فرمولاسیون آن هم متفاوت می باشید. یعنی درصد کلسیم و کربنات و حتی سیلیس آن متفاوت می باشد. پودر سنگ مصرفی مصالح فروشان یا از کوبیده شدن سنگ کلوخه می باشد که مرغوبیت بالایی برخوردار است. یا از کوبیده شدن لاشه های سنگ بری و گل های سنگ بری که کیفیت مناسبی ندارد. پودر سنگ لاشه سفید تر می باشد ولی چسبندگی ندارد. و بعد از کارکردن در سیمان کشی دیوار ترک میخورد.حتی موزاییک سازان محترم وقتی از پودر سنگ لاشه استفاده میکنند و موزاییک خورد را ساب می دهد، رنگ موزاییک تیره میشود.

پودر سنگ قیمت

قیمت این محصول مرغوب مقداری از پودر سنگ لاشه بالاتر است.چون سنگ کوبانی که پودر سنگ لاشه دارند . سنگ های ضایعاتی سنگ بری ها را رایگان بارگیری کرده و فقط هزینه حمل متحمل میشوند. توجه داشته باشید که پودر سنگ قیمت های متفاوتی داشته اما شرکت سپهر پودر اطلس توانسته علاوه بر کیفیت بالا قیمت مناسبی برای محصولات خود ارائه دهد.شما میتوانید بهترین قیمت پودر سنگ سال ۱۴۰۰ را از ما بخواهید. توجه داشته باشید که دلیل پودر سنگ قیمت ارائه شده توسط اطلس خرید مستقیم از معدن می باشد. اگر قصد خرید پودر سنگ دارید و به دنبال قیمت پودر سنگ معمولی و یا قیمت پودر سنگ ۳۰ کیلویی و یا قصد خرید پودر سنگ ۲۵ کیلویی را دارید می توانید با ما در تماس باشید.

شناخت انواع پودر سنگ کربنات کلسیم

پودر سنگ ها از نظر فرمولاسیون انواع مختلفی داردپودر سنگ کربنات کلسیم با توجه به منطقه و معادن مختلف درصد کلسیم و کربنات آن بالا و پایین میشود.اگر کلسیم آن بالا باشد در صنایع دامداری و طیور بسیار مفید می باشد.فرمول آن caco3 می باشد . که در اثر حرارت دادن co2 را از دست می دهد و به آهک تبدیل میشود.که در صنایع ذوب آهن و فولاد و آسان بر مو و ضد عفونی و حتی کشاورزی جهت اصلاح خاک و ph خاک ‌و غیره ….. کاربرد فراوان دارد.پودر سنگ کربنات کلسیم در صنایع کاغذ و پلاستیک و رنگ ها و پوشش ها ی پر کننده کاربرد دارد.علت استفاده در صنعت کاغذ بخاطر سفیدی و پراکندگی نور آن می باشد. و به علت ارزان بودن کمک شایانی به این صنعت می کند.

قیمت پودر سنگ سال ۱۴۰۰

پس از شناخت انواع پودر سنگ کربنات کلسیم نوبت به بررسی قیمت پودر سنگ سال ۱۴۰۰ رسیده است. اگر به دنبال بهترین قیمت این محصول در  سال ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ هستید می توانید از لیست قیمت این محصول که در فوق برای شما اماده شده مشاهده کنید. پودر سنگ قیمت نیز در سال ۱۴۰۰ نسبت به سال های گذشته کمی افزایش قیمت داشته است . قیمت این محصول در کارخانه سپهر پودر اطلس نما به علت داشتن معدن کربنات کلسیم کلوخه پایین می باشد. توحه داشته باشید که محصولات شرکت سپهر پودر اطلس به دلیل خرید مستقیم از معدن بهای تمام شده پودرسنگ قیمت شما کاهش خواهد داشت و هزینه اضافی بابت واسطه ها نخواهید کرد. توجه داشته باشید که می توانید بهترین قیمت خاک سنگ از ما بخواهید.

پودر سنگ فله

سنگ معدنی کربنات کلسیم فرج آباد بعد عملیات استخراج توسط ماشین های سنگین به کارخانه اطلس انتقال داده شده و توسط دستگاه چکشی خورد شده و توسط دستگاه آسیاب به پودر سنگ فله تبدیل شده، که توسط نوارهای نقاله به داخل سالن انتقال داده شده و توسط کارگران محترم داخل کیسه پر میشود و یا بصورت فله بارگیری میشود.اگر مشتری محترم یا مصالح فروشان عزیز امکان بردن پودر سنگ فله را دارند قیمت پودر سنگ فله نیز مناسب تر می باشد.به دلیل قیمت بالای کیسه و دستمزد پر کردن وبارگیری بهای تمام شده کیسه را بالا میبرد.پس اگر امکان بارگیری پودر سنگ فله را دارید بهتر است فله خرید کنید.

در صورتی که قصد خرید پودر سنگ فله را ندارید می توانید با ما در تماس باشید و قیمت پودر سنگ ۳۰ کیلویی یا قیمت پودر سنگ معمولی و یا قیمت پودر سنگ ۲۵ کیلویی دریافت نمایید.

قیمت پودر سنگ فله

قیمت پودرسنگ معمولی

پودر سنگ در بازار در زبان عام مردم یا مصالح فروشان بصورت پودر سنگ معمولی یا پودر سنگ سوپر شناخته شده می باشد. قیمت پودر سنگ معمولی نسبت به پودر سنگ سوپر قیمت پایین تری دارد.پودر سنگ معمولی از سنگ های لاشه سنگ بری ها تهیه شده ولی پودر سنگ سوپر از سنگ معدنی تهیه می شود.قیمت این محصول و سایر مصالح ساختمانی دیگر ما در کارخانه سپهر پودر اطلس نما به دلیل حذف واسطه و تولید به مصرف قیمت مناسب تری نسبت به همکاران خود دارد.اگر قصد خرید پودر سنگ دارید و به دنبال قیمت پودر سنگ ۳۰ کیلویی هستید و یا به دنبال قیمت پودر سنگ معمولی هستید می توانید با ما در تماس باشید.

قیمت پودر سنگ معمولی

قیمت سیمان سفید و پودر سنگ

پودر سنگ جهت مصالح ساختمانی به تنهایی قابل استفاده نیست.به این علت که مکمل سیمان سفید می باشید تا جهت بند کشی و یا سیمان کاری روی دیوار و یا نمای ساختمان قابل استفاده باشد.اگر از پودر سنگ معدنی کلوخه استفاده کنید مصرف سیمان خود را به حد زیادی پایین آورده به این علت که پودر سنگ مرغوب معدنی از چسبندگی بالایی برخوردار می باشد.در ضمن اگر از پودر سنگ معدنی مرغوب استفاده کنید کارتان بعد از مدتی ترک نمیخورد و مقاومت بالایی دارد.تفاوت پودر سنگ مرغوب و معمولی را بنای محترم به خوبی تشخیص میدهد.اگر به دنبال خرید پودر سنگ هستید و قصد دارید قیمت پودر سنگ ۳۰ کیلویی یا قیمت پودر سنگ ۲۵ کیلویی یا قیمت پودر سنگ معمولی را بدانید با ما در ارتباط باشید.

پودر سنگ از کجا بخرم؟

خیلی از مصالح فروشان تردید در خرید پودر سنگ دارند که از کدام سنگ کوب بخرند.همان طور که گفته شد خیلی از سنگ کوبان از ضایعات سنگ بری جخت تولید پودر سنگ استفاده میکنند.مصالح فروشان محترم اگر میخواهید پودر سنگی مرغوب استفاده کنید و رضایت مشتری خود را جلب کنید، پودر سنگ اطلس را خریداری کنیدشرکت سپهر پودر اطلس نما با بیش از ۱۵ سال سابقه در این عرصه توانسته رضایت مشتریان خود را در سراسر کشور جلب کند.اگر قصد خرید پودر سنگ دارید و قیمت پودر سنگ معمولی را می خواهید می توانید در بسته بندی این محصول را دریافت کنید.قیمت پودر سنگ ۳۰ کیلویی نسبت به قیمت پودر سنگ ۲۵ کیلویی کمی پایین تر است.

قیمت پودر سنگ ۳۰ کیلویی

پودر سنگ در سال های قبل از ۱۳۹۹ به وزن های ۳۰ و ۴۰ بارگیری میشد ولی حدود یک سال است در وزن های ۲۵ و ۲۰ تولید میشود.به این علت که با تورم بالای اقتصاد ایران هم بهای تمام شده برای تولید کننده کمتر باشد هم مصالح فروش و مصرف کننده قدرت خرید داشته باشند.قیمت پودر سنگ ۳۰ کیلویی طبیعی است که از قیمت پودر سنگ  ۲۵ کیلویی بالاتر می باشد.

قیمت پودر سنگ ۳۰ کیلویی

قیمت پودر سنگ سفید

پودر سنگ های در بازار جهت ساخت و ساز هم سفید رنگ می باشد هم کرم رنگ .ولی چیزی که پودر سنگ را از لحاظ کیفیت از یکدیگر متمایز میکند چسبندگی آن می باشد که فوق العاده مهم می باشد.بعضی از پودر سنگ های سفید از ضایعات سنگ بری ها مرمریت می باشد. که فوق العاده سفید رنگ می بلشد ولی چسبندگی ندارد. متاسفانه بعضی از مصالح فروشان دنبال پودر سنگ سفید می باشد و کیفیت آن مهم نیست که این طرز فکر اشتباه می باشد. قیمت پودر سنگ معمولی نسبت به قیمت پودر سنگ سفید کمی پایین تر می باشد.

خرید پودر سنگ

همان طور که دراین مقاله و مقاله های دیگر این سایت گفته شد قیمت پودرسنگ به عوامل زیادی بستگی دارد، همکاران محترم جهت خرید پودر سنگ مرغوب با کمی تامل میتوان پودر سنگ معدنی را از پودر سنگ لاشه یا مخلوط شده با لاشه سنگ های مرمریت و تراورتن تشخیص دارد. یه نکته جالب که همین اخیرا بهش برخوردم ( ۱-۷-۱۴۰۰) پودر سنگ لاشه به این علت که از سنگ های مرمریت و تراورتن تولید شده وقتی هنگام شب زیر نور ماه نگاه کنید لابه لای پودر سنگ دانه های براق مثل اکلیل می بینید که بخاطر جنس سنگ مرمریت و تراورتن می باشد و قابل حل شدن نیست و چسبندگی ندارد و هنگام استفاده بعد از مدتی ترک می خورد.

کارخانه سپهر پودر اطلس نما با داشتن معدن سنگ کربنات کلسیم واقع در روستای فرج آباد کیلومتر ۲۴ جاده کوه سفید قم با بیش از ۲۰ سال تجربه در این زمینه معدن داری و سنگ کوبی توانسته پودر سنگی مرغوب و با کیفیت را در اختیار مصرف کنندگان عزیز قرار دهد.قیمت پودرسنگ کارخانه اطلس به علت داشتن معدن سنگ و حذف واسطه پایین می باشد. جهت خرید پودر سنگ می توانید از روش های ارتباطی موجود استفاده کنید.  قیمت پودر سنگ معمولی نسبت به پودر سنگ با کیفیت کمی پایین تر می باشد.

بهای تمام شده قیمت پودر سنگ

قابل توجه همکاران محترم کرایه پودرسنگ در اکثر استان های کشور به علت بارگیری بالا پایین می باشد.چون رانندگان محترم سالهاس با کارخانه اطلس همکاری دارند زمانی که یک سر بار می باشند موقع برگشت با پرسنل کارخانه اطلس هماهنگ شده و باری که در مسیر برگشت می باشد را با کرایه خیلی پایین از باربری ها حمل می کنند. قیمت پودر سنگ به علت پایین بودن با کرایه شهرستان ها برابری می کنند شاید در بعضی مواقع کرایه حمل تریلی از کل بار پودر سنگ بیشتر شود.

قیمت پودرسنگ هنگام تحویل

به همین علت کرایه تاثیر بسزایی در بهای تمام شده پودرسنگ دارد.پس باید هوشمندانه خرید خود را انجام دهید تا بهای تمام شده خود را پایین بیاوریدفصول سال در بعضی از استان ها در هزینه حمل تاثیر می گذارد.مثلا در اول تابستان زمانی که هندوانه چابهار موقع برداشت می شود به علت کرایه خوب هندوانه جهت توزیع در سراسر کشور، ماشین در این مسیر زیاد می باشد و می توان کرایه تریلی هنگام برگشت را با قیمتی مناسب جهت مشتریان پودر سنگ هماهنگ کرد.یا هنگام چین برنج که می شود ماشین در مسیر شمال هنگام برگشت می توان با قیمتی مناسب هماهنگ کرد.

پس همانطور که گفته شد قیمت پودرسنگ به علت پایین بودن آن، فوق العاده با کرایه ارتباط مستقیم دارد. توجه داشته باشید که اگر قصد خرید پودر سنگ را دارید قیمت پودر سنگ معمولی کمی پایین تر از پودر سنگ با کیفیت می باشد.

ممنون که در این مقاله با ما همراه بودید.

قیمت پودر سنگ در سال ۱۴۰۱

قیمت پودر سنگ در سال ۱۴۰۱ با اینکه هزینه ها از جمله حقوق نزدیک به ۶۰ درصد افزایش داشت هنوز تغییری نداشته، علت تغییر نکردن قیمت این محصول ، عدم توافق سنگ‌کوبان استان قم در سال ۱۴۰۱می باشد.
ولی پیش بینی می شود قیمت ها در برج ۴ دست خوش تغییر باشد . واین تغییر احتمالا از ۱۵ الی ۲۵ درصد می باشد. قیمت پودر سنگ در سال ۱۴۰۰ تا به اینجای سال با قیمت پودر سنگ در سال ۱۴۰۱ برابر بوده و افزایش قیمت نداشته است . جهت استعلام قیمت این محصول در سال ۱۴۰۱ و همچنین قیمت آهک با ما در تماس باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *