قیمت خاک سنگ

یکی از محصولاتی که توانسته بازار خوبی در ایران داشته باشه و کاربرد های فراوانی رو داره خاک سنگ می باشد. خاک سنگ معمولا به دو روش تولید می شود ، یک روش طبیعی که در اثر گذر زمان و فرسایش سنگ ها به وجود می آید و روش دیگر تولید خاک سنگ به وسلیه دستگاه و ماشین آلات می باشد . شرکت سپهر پودر اطلس نما دارای یکی از بهترین معادن خاک سنگ و ارائه دهنده بهترین قیمت خاک سنگ در ایران می باشد .

خاک سنگ در بسیاری از صنایع از جمله کشاورزی و صنایع دارویی و فعالیت هایی نظیر ساختمان سازی و عمران بسیار کاربرد داشته و نقش یک محصول مکمل را به عهده دارد.قیمت خاک سنگ به نسبت مزایایی که دارا می باشد بسیار مناسب می باشد.یکی از مواردی که باعث برتری یک محصول خاک سنگ بر دیگری می باش انالیز این ماده می باشد . در سپهر پودر سنگ اطلس ما محصول خود را آزمایش کرده ایم و توانسته ایم محصولی به مشتریان خود ارائه دهیم که بسیار با کیفیت بوده و رضایتمندی آنها را به دست آورده ایم.بهترین قیمت خاک سنگ در کشور و قیمت پودر سنگ قم را از ما دریافت کنید.

قیمت خاک سنگ معمولی

خاک سنگ چیست ؟

اعلب این محصول را به نام پودر سنگ یا خاک سنگ می شناسند . در بعضی شهر ها اسم اول و در بعضی شهر ها اسم دوم رایج می باشد. خاک سنگ به صورت طبیعی یافت می شود ولی روش دیگر تولید این محصول توسط کوبیدن لاشه سنگ های سنگبری می باشد که محصول به دست امده بسیار بی کیفیت می باشد و آن کاربردی که باید داشته باشید را ندارد .قیمت خاک سنگ بسیار مطلوب و پایین می باشد همین امر باعث شده استفاده از این محصول به شدت افزایش پیدا کرده و در صنایع و فعالیت های بسیاری از آن استفاده می شود.توجه داشته باشید که اگر به دنبال بهترین قیمت پودر سنگ ایران هستید می توانید از ما استعلام قیمت دریافت کنید و با باقی رقبا مقایسه کنید.

انواع قیمت خاک سنگ

پودر سنگ نسبت به مزایایی که داره و قیمت مناسبی که داره باعث ،اگر در حال ساخت و ساز هستید و یا قصد بنایی دارید قطعا توی این ویدیو که از طریق منوها گالری تصویر مشخص هستش.تفاوت در کیفیت و قیمت پودر معدنی کربنات کلسیم با پودر لاشه مقایسه کنیم.انواع پودر سنگ تو این ویدیو که مقایسه می کنیم شامل پودر سنگ مرغوب و معدنی و پودر سنگ لاشه می باشد که در ادامه به بررسی جداگونه هر کدام خواهیم پرداخت.همچنین یه ویدیو براتون آماده کردیم که شرح کامل تشخیص پودر سنگ مرغوب و معدنی ور پودر سنگ لاشه مقایسه می کنه.

خاک سنگ مرغوب و معدنی

جنس این سنگ همونطور که ملاحضه میکنید از نوع کلوخه بوده و وفوق العاده از چسبندگی بالایی برخوردار است . و کیفیت کار آن رابنای محترم در کار متوجه شده.پودر معدنی زمانی که باسیمان قاطی شده استقامت خود را حفظ کرده و ترک نمیخورد و مصرف کمتری از سیمان خواهد داشت.

خاک سنگ لاشه

از جنس سنگ سخت می باشد همراه با گل سنگ از برش این سنگ به صورت مجانی تهیه شده و فقط سنگ کوب کرایه جابه جایی را پرداخت کرده و بهای تمام شده خود را کاهش می دهد. پودر لاشه نسبت به خاک سنگ به دلیل مرمریت بودن سفید تر میباشد.ولی چسبندگی نخواهد داشت و پس از استفاده به مرور زمان دچار ترک خوردگی خواهد شد. پودر لاشه نسبت به خاک سنگ مرغوب ارزان تر می باشد. متاسفانه بعضی از همکاران این مورد رو نمیدونن.شرکت سپهر پودر اطلس نما با داشتن معدن پودر سنگ کلوخه کربنات کلسیم با عرضه مستقیم و بدون واسطه در اختیار مشتریان محترم گذاشته است. می توانید بهترین قیمت خاک سنگ و بهترین آهک قم را از ما تهیه کنید.

قیمت خاک سنگ

خاک سنگ چیست؟

خاک سنگ در اثر کوبیده شدن سنگ ها تولید می شود. خاک سنگ جزو مواد با ارزش معدنی و پرمصرف از دوران باستان تا به حال بوده است.با این که این ماده معدنی کاربردهای فراوانی دارد، قیمت آن نسبت به مواد معدنی دیگر فوق العاده پایین می باشد.خاک سنگ در صنایع رنگ، کاغذ، پروفیل upvc و کشاورزی و دام و طیور و مصالح ساختمانی و ….. کاربرد های فراوانی دارد.

تفاوت پودر سنگ با خاک سنگ؟

خاک سنگ با پودر سنگ تفاوتی ندارد بعضی از همکاران محترم و یا مصالح فروشان در بعضی از شهرهای کشور سنگ کوبیده شده را به اسم خاک سنگ میشناسند و بعضی از شهرها به عنوان پودر سنگ.همانطور که در بعضی از مقالات همین وبسایت گفته شده خاک سنگ از کوبیده شدن سنگ در کارخانه های سنگ کوبی تولید می شوند اکثر سنگ ها ذاتا جنس آنها سخت می باشد ولی بعضی از سنگ ها خرد شده می باشد و زمان استخراج قسمتی از آن به صورت پودر استخراج می‌شود ولی در هر صورت هر سنگی که باشد باید کوبیده شود تا به پودری یکدست تبدیل شود مصالح فروشان و مصرف کنندگان محترم خاک سنگ با پودر سنگ تفاوتی ندارد مشتریان محترم می توانند بهترین قیمت خاک سنگ و بهترین قیمت آهک را از مجموعه ما تهیه نمایند.

قیمت پودر خاک سنگ؟

قیمت خاک سنگ بسته به کیفیت و مش آن دارد هر چقدر مش سنگ بالا باشد قیمت آن بالا می رود هر صنفی بسته به استفاده آن با مش های متفاوت کار میکند به طور مثال در صنایع چسب چوب پودرسنگ از مش ۴۰۰ تا ۶۰۰ کاربرد دارد و در صنایع رنگ سازی و مل از مش های ۶۰۰ تا ۸۰۰ استفاده می‌کنند
خاک سنگ در صنایع سنگ های سه بعدی کاربرد فراوانی دارد به این علت که با گچ آلفا مخلوط شده و استحکام آن بالا می‌رود صنایع سنگ مصنوعی باید از پودر سنگ و خاک سنگ استفاده کند که آب را به راحتی به خود جذب نکند پودر سنگ در صنایع آجر های نسوز جزو مواد اصلی و اولیه آن می باشد و باید از پودر سنگی استفاده کنند که نقطه تحمل حرارت بالایی داشته باشد هم چسبندگی خوبی نسبت به سنگهای دیگر داشته باشد

قیمت پودر خاک سنگ

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *