گچ میکرونیزه

گچ یکی از مصالح ساختمانی خاص است که در موارد مختلف مورد استفاده فراوان قرار می گیرد. مانند پوشش دیوارها و سطوح، پرداخت و پرداخت نماهای داخلی ساختمان و موارد مشابه. گچ معمولی پس از تولید وارد فرآیند آسیاب می شود که پس از گذراندن مراحل به اندازه لازم می رسد. توانایی محصول نهایی برای عبور از غربال به عنوان درجه مش شناخته می شود. مش نیز عامل تعیین کننده در درجه کیفی محصول نهایی است. هرچه این عدد بیشتر باشد توری ریزتر و در نتیجه پودر گچ ریزتر و بهتر می شود. یکی از بهترین گچ ها در بین سایر گچ ها، گچ میکرونیزه است که برای استفاده در ساختمان سازی مناسب است.

ما در این مقاله قصد داریم شما را با گچ میکرونیزه و تفاوت آن با گچ معمولی آشنا کنیم پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید تا بتوانید بهترین انتخاب را هنگام خرید گچ داشته باشید.

گچ میکرونیزه

مراحل تولید این نوع از کج

نیاز به دانه های آسیاب شده بیشتر برای موارد استفاده خاص وجود دارد و فرآیند تولید آن ها ظریف تر است. پودرهای گچ بسیار ریز میکرونیزه نیازی به عبور از الک ندارند. و دارای قابلیت های منحصر به فردی هستند که کاربرد آن ها را در مراحل پایانی و پرداخت ساختمان مشخص می کند. گچ میکرونیزه توسط نسل جدید آسیاب های مدرن به نام سپراتور تهیه می شود. بهترین قیمت گچ میکرونیزه و قیمت دیوار گچی پیش ساخته با مجموعه ما در تماس باشید.

آسیاب ابداعی این محصول می تواند مواد خاصی را با موارد خاص در ساختمان و سایر صنایع مرتبط تولید کند. از ویژگی های این محصول می توان به ظرافت آن (زیر ۱۶۵ میکرون) اشاره کرد. و همچنین برترین محصول کارخانجات تولید مصالح ساختمانی محسوب می شود. از این ماده در مراحل پایانی و پرداخت گچ کاری استفاده می شود. داشتن گریدهای مش بالا در تولید گچ میکرونیزه منجر به تولید محصولی پیشرفته با دانه هایی در ابعاد میکرون شد. این محصول فوق العاده ظریف را از هرگونه مش بندی مورد نیاز معاف می کند.

گچ میکرونیزه چیست و چه کاربردی دارد

کاربردهای گچ میکرونیزه

این درجه از ظرافت، علاوه بر ظاهر فیزیکی، بر خواص مکانیکی و ساختاری محصول نیز تأثیر می گذارد. در نتیجه، این تفاوت ها همان مواردی است که گچ میکرونیزه را دارای کاربردهای خاص، منحصر به فرد و کاربردهای مطلوب در ساخت و ساز و سایر صنایع کرده است. این عملکرد غیر قابل مقایسه در پوشش اسکیم، چسبندگی دارد. و تراش فلزی منبسط شده و به دلیل ظرافت عالی، گزینه خوبی برای خلق مجسمه های زیبا و گچ بری آثار هنری در کنار پرداخت است. کیفیت گچ میکرونیزه باعث شد که از آن در ساخت رنگ، چینی و سرامیک سازی و قالب سازی استفاده زیادی شود.

قیمت گچ میکرونیزه

مزایای این نوع از گچ

۱. نفوذ پذیری پایین
۲. استفاده آسان
۳. پایدار و مقاوم
۴. بازدهی بالا

جمع بندی

گچ میکرونیزه یکی از مهم ترین محصولات تولیدی در صنعت گچ است که کاربردهای زیادی دارد. به دلیل داشتن مش بالا و اندازه ذرات بسیار ریز، این گچ سفید و درخشنده و بسیار نرم است. این گچ در اندازه های مختلف بسته بندی و تولید می شود. بهترین قیمت گچ قم و همچنین قیمت گچ میکرونیزه را می توانید از مجموعه ما دریافت نمایید.

از این نوع گچ می توان در سفیدکاری و کاربردهای بسیاری بهره برد.هم چنین گچ میکرونیزه مقاومت بالایی دارد و به همین دلیل برای گچ کاری بسیار مناسب است. با استفاده از گچ میکرونیزه، دیوارهای ساختمان را می توان از نفوذ آب و رطوبت نیز محافظت کرد.برای خرید گچ میکرونیزه باید به کیفیت و معتبر بودن برند تولید کننده آن توجه کنید تا در کاربردهای مختلف بیشترین بازدهی را داشته باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + 7 =