قیمت آهک هیدراته

آهک هیدراته نام دیگر هیدروکسید کلسیم با فرمول {Ca (OH) 2} شناخته می شود ، یک محصولی که از مواد معدنی طی فرآیندی تولید میشود. آهک هیدراته به صورت استوکیومتری با آب در یک فرآیند کنترل شده واکنش داده و یک محصول آهک هیدراته را تشکیل می دهد که دارای مقاومت بالایی خواهد داشت و حاوی رطوبت باقی مانده می باشد.آهک هیدراته یا هیدرکسید کلسیم یک پودر کریستالی خشک و بی نگ است که با تصفیه آهک زنده در فرآیندی به نام سایش تولید می شود.آهک هیدارته در تولید ملات ، گچ ، سیمان ، رنگ و محصولات لاستیکی سخت و پتروشیمی و برنزه کردن چرم استفاد می شود.توجه داشته باشید که قیمت آهک متفاومت می باشد و گران ترین نوع آهک ، قیمت آهک هیدراته می باشد.

توسعه اهک برای استفاده از آهک هیدارته باعث شده برای حذف گاز های اسیدی در نیروگاه های انرژی زغال سنگ ، اسیاب ها سیمان ، شیشه سازان و برای سوختن مورد استفاده قرار میگیرد.با این همه کاربرد از آهک هیدراته برای تولید فولاد ، جایی که از آن برای حذف ناخالصی استفاده می شود. از آهک هیدارته برای تولید فلزات دیگر نیز مورد استفاده قرار می گیرد.در ساختمان سازی اغلب آهک هیدارته برای تثبیت خاک برای جاده ، سد های خاکی ، فرودگاه ها و پی ساختمان ها مورد استفاده قرار میگیرد. از آهک هیدراته برای تثبیت pH خاک های اسیدی استفاده کرد.جهت دریافت قیمت آهک هیدراته و قیمت آهک کلوخه با ما در تماس باشید.

اکسید کلسیم + آب = هیدروکسید کلسیم + حرارت یا
{CaO} + {H2O} = {Ca (OH) 2}

آهک هیدارته

ویژگی های آهک هیدارته

آهک هیدراته در هنگام دست زدن به مراقبت احتیاج دارد تا هم از نفوذ آن به جو اطراف جلوگیری کند. از آلودگی های آهک هیدارته در هرگونه ذرات معلق در هوا جلوگیری کنید.ممکن است باعث واکنش های شیمیایی در برابر رطوبت یا آلودگی های حاوی رطوبت می شود و باید احتیاط کنید.ممکن است باعث واکنش شیمیایی به صورت تولید حرارت غیر منتظره ایی شود و باید برای محافظت در برابر آلودگی حاوی رطوبت احتیاط کرد ، زیرا این نوع از آهک گرمازا می باشد. همکاران عزیز می توانند بهترین قیمت آهک هیدراته و قیمت آهک شفته را از ما دریافت نمایند.

آهک هیدراته تاثیر بسیار زیادی بروی پوست و چشم خواهد داشت و برای استفاده از آن باید بسیار مراقب باشید.توجه داشته باشید که قیمت پودر سنگ که مشتریان خود ارائه میدهیم همانند قیمت آهک هیدراته بسیار پایین و بدون واسطه می باشد. کسانی که به طور مستقیم از آهک هیدراته استفاده می کنند ممکن است از طریق تنفس باعث آسیب ریه و بیهوشی شود.آهک هیدارته در صنایع مانند کشاورزی و فرآیند های صنعتی کاربرد دارد و همچنین در ساخت آسفالت نیز کاربرد دارد.

خرید آهک هیدارته

تفاوت آهک با آهک هیدراته

آهک هیدارته از بسیار جهات شبیه آهک زنده می باشد. به عنوان مثال هر دو می توانند در ملات و بالابردن استقامت خاک موثر باشند.علاوه بر این هم آهک هیدارته هم آهک می توانند خواص خاک را بهبود دهند.آهک هیدراته همانند آهک برای خشک کردن استفاده می شود اما آهک ظرفیت پایین تری برای خشک کردن خواهد داشت.تفاوت دیگر بین این دو متریال واریانس زیاد در چگالی وجود دارد.

آهک هیدارته یک محصول عالی و کاربرد های بسیار دارا می باشد. از سوی دیگر آهک به ذخیره کمتری احتیاج دارد زیر تراکم حجمی بالاتری دارد.این بدان معناست که همین مقدار آهک هیدارته از نظر وزن و حجم، فضای کمتری نسبت به آهک اشغال می کند. پس هزینه حمل نقل و محل ذخیره سازی کمتری خواهد داشت.توجه داشته باشید که برای کشاورزی آهک معمولی یا کربنات کلسیم مناسب می باشد.توجه داشته باشید که قیمت خاک سنگ ارائه شده توسط پودر سنگ اطلس نیز همانند قیمت آهک هیدراته به دلیل حذف واسطه ها و خرید مستقیم از معدن بسیار به صرفه می باشد.

قیمت آهک هیدارته

آهک هیدارته چیست؟

آهک هیدارته یا هیدروکسید کلسیم در میان بسیار از متریال های دیگر نظیر آهک آب خورده یا کلوخه دارای مزایای بیشتری می باشد. آهک هیدارته در آب نسبتا نامحلول است ، اما در دمای محیط ترکیب معدنی در آب خالص حل شده و محلول قلیایی ph تولید می کند. با آهک هیدارته فلزات مانند آلومینوم و یا فلزات دیگر واکنش نشان داده و باعث جلو گیری از خوردگی می شود و از آنها محافظت می کند. قیمت آهک هیدراته نسبت به مزایای فراوانی که دارا است نسبت به باقی آهک ها بالاتر می باشد. توجه فرمایید یکی از بهترین آهک های سطح کشور آهک قم می باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *