قیمت آهک میکرونیزه

شرکت سپهر پودر اطلس نما ارائه دهنده بهترین قیمت آهک میکرونیزه و قیمت آهک های مختلف در کشور می باشد.پودر آهک میکرونیزه از کوبش و پودر سازی سنگ آهک یا آهک زنده به دست می آید. اصطلاح میکرونیزه به سایزی از مواد گفته می شود که حداکثر اندازه ذرات آن هزاران برابر کوچک تر از سانتی متر باشد. برای تولید پودر آهک میکرونیزه ابتدا سنگ آهک را از معادن استخراج می کنند سپس با استفاده از آسیاب های سنگ شکن که به آن ها آسیاب کوبشی یا بال میل می گویند اقدام به کوبش سنگ ها می کنند در آخر برای غربال کردن پودر سنگ آهک از توری های مخصوصی که سرند نام دارد استفاده می کنند.

سرندها دارای منافذی هستند که سنگ آهک را از آن عبور می دهند هر چه قدر اندازه و تعداد این منافذ ریز تر و بیشتر باشد پودر میکرونیزه به دست آمده ریز تر خواهد بود آهک میکرونیزه از نظر سایز دارای اندازه ذرات مش ۲۰۰ تا ۳۵۰۰ است.اگر قصد خرید دنبال خرید انواع آهک های دیگر ، ما بهترین قیمت آهک کلوخه را در سراسر کشور به مشتریان عریز ارائه می دهیم.

قیمت آهک میکرونیزه

آهک زنده میکرونیزه

آهک زنده یا اکسید کلسیم محصول بسیار پرکاربردی است که آن را آهک خالص نیز می نامند زیرا بیشتر ناخالصی هایی که در سنگ آهک خام وجود دارد از ترکیب این ماده حذف شده است. این محصول از نظر ظاهری به شکل پودر سفید رنگ بسیار ریز و نرم می باشد. آهک زنده در کارخانه تولید آهک به صورت کلوخه ای تولید شده و به دلیل واکنش پذیری بالا، کاربرد زیادی ندارد و بیشتر برای تولید آهک هیدراته و یا جهت تولید حرارت به کار می رود. اما در صورت کوبش این محصول و تولید پودر آهک زنده میکرونیزه زمینه مصرف آن گسترش چشمگیری می یابد.پودر سازان علاوه بر بهترین قیمت آهک میکرونیزه و بهترین کربنات کلسیم میکرونیزه نیز بهترین قیمت آهک هیدارته را به بازار ارائه می دهد.

آهک میکرونیزه

کاربرد آهک میکرونیزه و آهک زنده میکرونیزه

آهک یک ماده پرمصرف است که در بیشتر صنایع به عنوان ماده اولیه یا کمکی از آن استفاده می شود. همان طور که گفته شد در صورت کوبش و میکرونیزه کردن آهک مصارف آن گسترش بیشتری نیز پیدا می کند. پودر آهک میکرونیزه با دانه بندی های مختلف در صنایع زیر کاربرد دارد:

 • تولید مصالح ساختمانی نظیر سیمان ، بلوک ، هبلکس و …
 • استفاده در تولید شیشه سرامیک، کاشی و موزاییک
 • صنایع ساختمانی و عمرانی جهت تهیه ملات
 • استفاده در خوراک دام و طیور جهن تامین کلسیم مورد نیاز حیوانات
 • تولید رنگ و پوشش ، رزین ، چسب و سیلانت و مواد شیمیایی مختلف
 • آهک زنده میکرونیزه جهت ضد عفونی محل های پرورش دام و طیور و شیلات
 • مصرف پودر آهک زنده میکرونیزه در کوره های اکسیژن در صنایع فولاد سازی
 • آهک زنده میکرونیزه برای تصفیه آب و فاضلاب و همچنین تنظیم پی اچ و خنثی سازی اسیدها
لیست قیمت آهک میکرونیزه

بسته بندی و حمل پودر آهک میکرونیزه

همان طور که گفتیم پودر آهک میکرونیزه بسیار ریز است به همین سبب ریسک حما و انبار داری آن به شکل فله ای زیاد است. این موضوع درباره آهک زنده میکرونیزه اهمیت بیشتری دارد زیرا باید از بسته بندی مناسبی استفاده شود به طوری که امکان جذب آب و رطوبت در آن وجود نداشته باشد بنابراین بهتر است حمل و نگهداری آن در داخل بسته بندی مناسبی باشد. بهترین قیمت گچ میکرونیزه و آهک میکرونیزه و کربنات کلسیم میکرونیزه را از مجموعه ما دریافت نمایید.

 • کیسه یک لایه معمولی
 • کیسه دو لایه نایلون دار
 • کیسه یک تنی جامبوبگ ضد آب
 • پالت و شیرینگ یک تنی

قیمت آهک میکرونیزه ۱۴۰۲

قیمت آهک میکرونیزه ۱۴۰۲ نسبت به سال قبل بالاتر بوده ، علاوه بر این نوع آهک بهترین قیمت پودر سنگ کشور را می توانید از پودرسازان تهیه کنید.آهک به اشکال و انواع فیزیکی و شیمیایی مختلف وجود دارد. همه انواع این ماده را چه به صورت آهک خام، آهک زنده ، آهک هیدراته می توان میکرونیزه کرد. به دلیل عملیاتی که برای پودر کردن آهک انجام می شود و نیز کاهش محصول تولیدی قیمت آهک میکرونیزه گران تر از انواع درشت تر آن است و البته باید گفت با این کار کاربردهای بیشتری برای این محصول ایجاد می شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *