صادرات کربنات کلسیم

صادرات کربنات کلسیم به بسیاری از کشورها از کشور عزیزمان ایران انجام می پذیرد. در حقیقت کربنات کلسیم به دلیل گستردگی در کاربرد در صنایع مختلف، همیشه یکی از مواد اولیه مورد نیاز و پرمصرف در سراسر دنیا است. معادن کربنات کلسیم در برخی از نقاط دنیا وجود دارد که این معادن کلیه نیازهای کربنات کلسیم در دنیا را برطرف می کند. یکی از کشورهایی که از کربنات کلسیم غنی است، کشور ایران است. معادن گسترده در سراسر ایران وجود دارد که کیفیت و خلوص آن مورد تایید سازمان های استاندارد سنگ شناسی است. یکی از دلایل اصلی صادرات کلسیم کربنات قیمت خوب این متریال می باشد ، قیمت کربنات کلسیم بسیار به صرفه می باشد. از جمله کشورهایی که صادرات کربنات کلسیم به آن ها انجام می شود عبارتند از: عربستان، امارت متحده عربی، چین، افغانستان، پاکستان، آذربایجان، گرجستان، ایتالیا، سوئد، نروژ، فرانسه و مصر اشاره کرد.

صادرات کربنات کلسیم

ویژگی کربنات کلسیمی که صادر می شود چیست؟

کربنات کلسیم صادراتی باید طبق استانداردهای جهانی تولید، دانه‌بندی و در بسته‌بندی‌های مخصوص صادرات به کشورهای مقصد صادر شود. پودر کربنات کلسیم صادراتی مناسب و منحصربه‌ فرد باید ویژگی‌های زیر را داشته باشد:

۱. رنگ سفید مطلوب، روشنایی فوق‌العاده و شفافیت بالایی
۲. غیرقابل اشتعال و دارای خاصیت قلیایی و ضد اسید
۳. عدم جذب رطوبت توسط پودر کربنات کلسیم
۴. سازگاری بالای پودر با محیط زیست
۵. عدم تولید گرد و غبار در تولید
۶. عاری از هرگونه ناخالصی
۷. دانه‌بندی بسیار ریز
۸. درجه خلوص بالا

جهت مطالعه مقاله کرنبات کلسیم خوراک دام کلیک کنید.

صادرات کلسیم کربنات

قیمت صادرات کربنات کلسیم به کویت

قبل از این که راجع به قیمت این محصول از صفر تا صد صحبت کنیم لازم است که بدانید قیمت فروش داخلی این محصول با قیمت نوع صادراتی تفاوت هایی دارد. پس قبل از این که بخواهید قضاوتی در مورد گران بودن یا ارزان بودن محصولی چون کربنات کلسیم داشته باشید بهتر است که ابتدا این موارد را برای خودتان مشخص کنید. توجه داشته باشید که مجموعه ما مفتخر است بهترین کربنات کلسیم الخصوص کربنات کلسیم رسوبی را به بازار ارائه می کند.

برای قیمت عرضه انواع کربنات کلسیم به بازارهای مورد نیاز داخلی و خارجی برای محاسبات بهتر قیمت هایی که در فاکتور برای شما محاسبه می شود برای هر تن می باشد. مثلا اگر قیمت روز کربنات کلسیم برای توزیع داخلی کیلویی ۵۰ تومان می باشد و به ازای هر تن می شود پنجاه هزار تومان.

قیمت صادرات کربنات کلسیم به عمان با قیمت صادرات به قطر یا کشوری دیگر برحسب موارد گمرکی و پروتکل های مربوطه متفاوت می باشد که همین روند تاثیر بر روی قیمت عرضه کربنات کلسیم خواهد داشت.

صادرات کربنات کلسیم به عراق

صادرات کربنات کلسیم به عمان برای نهاده ها و خوراک دام

یکی از مصارف کربنات کلسیم در زمینه خوراک دام و طیور در سراسر جهان می باشد و یک ماده مغذی بسیار ضروری در رشد و بقای حیوانات و پرندگان می باشد. یکی از متقاضیان قوی قرص در داخل و خارج از کشور، دامداران و کارخانه های تولید خوراک دام هستند که برای آن ها بسیار مفید و مقرون به صرفه است.

کربنات کلسیم برای فروش داخلی و صادرات بارگیری می شود و از نظر هزینه حمل به گونه ای است که هزینه های جاری مربوطه به عهده خریداران می باشد که با توجه به قیمت تعیین شده و نهایی هزینه حمل و نقل را جبران نموده و حتی سود بیشتری نیز خواهد داشت.کشورهای عراق و ترکیه از جمله مقاصد صادرات کربنات کلسیم از ایران هستند. کربنات کلسیم صادراتی به این کشورها بیشتر از نوع خوراکی و ساختمانی و همچنین کلوخه کربنات کلسیم هستند.

کربنات کلسیم اهمیت زیادی در صنعت دارد. انواع مختلف این محصول در تولید خوراک و همچنین مصالح ساختمانی قابل استفاده هستند. کشور ایران به علت داشتن معادن غنی توانایی بالایی در تولید کربنات کلسیم دارد. مهمترین کشورهای وارد کننده کربنات کلسیم از ایران عراق، ترکیه، ترکمنستان، آذربایجان و افغانستان هستند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *